مانیتور علائم حیاتی بیمار سافیرا

گروه کالایی :

 وسایل ملزومات و تجهیزات پزشکی

حوزه کاربرد :

 دارو و تجهيزات پزشکی، تجهیزات پزشکی

کلید واژه های محصول :

 Patient Care Monitor-SAFIRA-Sazgan products-Medical Device

توضیحات امکاناتی که برای این سیستم در نظر گرفته شده با توجه به تکنولوژیهای روز الکترونیکی بوده افزایش چشمگیری در طول عمر بخشهای مکانیکی دارد . استفاده از جدیدترین اینترفیسها باعث میشود کاربری دستگاه بسیار ساده و آسان گشته و میزان خرابی input device به صفر برسد . همچنین تعبیه چهار لاین ibp در اتاقهای عمل قلب باز بسیار کاربرد داشته و توان تشخیص پزشک را افزایش میدهد . قابلیت بی نظیر این دستگاه ادغام سیستم پکس در "سـافیـرا " میباشد که با این طراحی ابداعی نوین شرکت علاوه بر پارامتر های حیاتی بیمار ، تصاویر پزشکی از جمله MRI ، سی تی اسکن ، رادیو لوژی و غیره نیز از طریق بستر HIS بیمارستان به بد ساید منتقل میگردد و تعریفی جدید از گستره کاربری مانیتورینگ علائم حیاتی بیمار بدست میدهد .استفاده از کلید های خازنی و تراک بال و مهمترین نوآوری " ادغام پکس با مانیتورینگ علائم حیاتی بیمار " برای اولین بار یک خلاقیت ویژه بشمار میرود و تعریف مانیتور علائم حیاتی با یک پیشرفت قابل ملاحظه ای در دنیا تغییر مینماید . این دستگاه دراتاق های عمل ، ریکاوری ، مراقبتهای ویژه NICU , VIP , CCU , ICU و نظایر آن کاربرد دارد. کلیه درمانگاه ها ، مراکز درمانی و بیمارستانها اعم از دولتی و خصوصی . دانشگاههای علوم پزشکی دولتی و دانشگاه آزاد . مراکز درمانی تابعه سازمان تاٌمین اجتماعی و نیرو های مسلح و صادرات بازار هدف این دستگاه میباشند .
دانش بنیان بله
خدمات پس از فروش(ماه) 120
گارانتی(ماه) 12
استانداردها 1- IEC 60601-1 ایمنی الکتریکی عمومی,2- IEC 60601-2-49 ایمنی ویژه مانیتور علائم حیاتی,3- IEC 60601-2-27 ماژول ECG,4- IEC 60601-2-34 ماژول IBP,5- IEC 60601-2-30 ماژول NIBP,6- EN 12470-4 ماژول TEMP,7- ISO 9919ماژول SPO2,8- IEC 60601-1-8 آلارم ,9- IEC 60601-1-4 صحه گذاری نرم افزار
نام شرکت
مهندسی سازگان گستر(مسئولیت محدود)
تاسیس 1372
معرفی شرکت 0شرکت مهندسی سازگان گستر در سال 1372 تاسیس شد و بعنوان اولین شرکت طراح و تولید کننه مانیتور علائم حیاتی بیمار توانست این ذستگاه باکاربرد بسیار را بومی سازی نماید . این شرکت در سال 1375 اولین مانیتورینگ قلبی را که تماما در شرکت طراحی و تولید شده بود ، عرضه کرد وبه همین منظور برنده جشنواره خوارزمی گردید . طراحی های پی در پی و نوآوریها در محصولات در این شرکت باعث شده تا شرکت مهندسی سازگان گستر همیشه پیشروترین باشد. از دیگر محصولاتی که این شرکت طراحی و تولید کرده است دستگاه پالس اکسیمتر و دستگاه الکتروکاردیوگراف و دستگاه پمپ تزریق میباشد . علاوه بر آن بسیاری از بردها و ماژولهای طراحی شده و تولید شده این شرکت با دیدگاه OEM طراحی و تولید گشته اند که قابلیت استفاده در محصولات تولیدی کمپانی های دیگر را نیز دارند . تخصصهایی که در اجرای پروژه های این شرکت ضروری است عبارت است از متخصص برق الکترونیک ، متخصص کامپیوتر نرم افزار و متخصص مهندسی پزشکی. این دستگاه تقریبا در تمام بخشهای بیمارستانی از جمله اتاق عمل ، ریکاوری ، مراقبتهای ویژه ، اورژانس ، نوزادان ، زنان ، دیالیر و... کاربرد دارد.
تماس 02175914
وب سایت www.sazgan.com