طرح شناسایی توانمندی های فناورانه صادراتی کشور با حمایت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوری توسط شرکت مدیریت صادرات فناوری ایرانیان از ابتدای مهرماه سال 1394 آغاز بکار کرد.این طرح با هدف جمع‌آوري اطلاعات محصولات شركت‌هاي دانش‌بنيان و فناور كشور در تمامي حوزه‌هاي فناوري و ارزيابي و پايش اين اطلاعات، ایجاد بانك اطلاعاتي مورد وثوقي اقدام به معرفی توانمندي‌هاي فناورانه صادراتي کشور می کند. اين بانك اطلاعاتي، جامع، ملي، قابليت ارايه اطلاعات به چهار زبان، دسته‌بندي و جستجو بر اساس حوزه فناوري، نمايش عكس و فیلم، اطلاعات فني محصولات و كاربردهاي آن، را خواهد داشت خواهد و جهت معرفی ظرفیتهای کشور و بازاريابي بين‌المللي محصولات فناورانه بصورت رسمي در دسترس مخاطبين داخلي و خارجي قرار گيرد.

step3

شرکت‌های ایرانی جهت ثبت محصولات خود می‌توانند از طریق لینک ثبت نام اقدام نمایند. مراحل ثبت نام به شرح زیر می‌باشد:
مرحله اول: ثبت اطلاعات اولیه مربوط به شرکت و محصول
مرحله دوم: ارزیابی اولیه
مرحله سوم (درصورت اخذ تاییدیه اولیه): ثبت اطلاعات تکمیلی شرکت و محصول
مرحله چهارم: ارزیابی ثانویه
در صورت تایید محصول توسط كارشناسان در مرحله چهارم، اطلاعات مورد نیاز جهت نمایش محصول به چهار زبان انگلیسی، روسی، عربی و فرانسوی ترجمه خواهد شد.

searching

شما می‌توانید جهت ثبت محصولات خود از قسمت ثبت‌نام اقدام نمایید. جهت دریافت فایل راهنمای ثبت‌نام که در آن تمامی مراحل ثبت اولیه محصول با توضیحات لازم ذکر شده است، اینجا کلیک کنید. پس از ثبت‌نام اولیه، شرکت و محصول توسط کارشناس مربوطه ارزیابی شده و در صورت اخذ تاییدیه، ورود مجدد جهت تکمیل اطلاعات مربوط به شرکت و محصول امکان‌پذیر خواهد شد.

guide